Po ADAC evropa a MS v Otobiánu.

O víkendu 17. a 18.6.2017 proběhl v Bielsteinu u Kolína čtvrtý závod německého seriálu ADAC. Sobotní kvalifikace se jevila jako československý mistrák, když jí ovládli ve třídě MX2 Krč, Terešák a Šikyňa. Dobré výsledky z kvaldy slibovaly dobré výsledky v nedělním závodě, avšak nedobré starty a špatná možnost předjíždění na jednokolejné a uklouzané trati nedaly moc možností se probíjet dopředu. Nejlépe se umístil ve třídě MX2 Martin Krč, který předvedl husarský kousek a závody vyhrál. Šikyňa skončil na 6.místě a Terešák na 10.místě.
Ve třídě MX1 zajel velmi pěkný výsledek a na 2.místě celkově skončil Jaromír Romančík.
Dalším závodem bude hned o tomto víkendu závod Mistrovství Evropy v Italském Ottobianu, kde nastoupí do kvalifikačních bojů za Českou republiku Jakub Terešák.a ve třídě MX1 se na start postaví Jára Romančík.
Tento víkend se jel také v německém Schwedt poslední postupový závod do finále Mistrovství Evropy juniorů. Motosportklub Málkov zde zastupoval ve třídě 65ccm Julek Mikula. V první jízdě dojel na 6.místě, ve druhé jízdě pak bojoval o 3.místo. V posledním kole však v poslední zatáčce před cílem měl kolizi se soupeřem. I přes neúspěch v druhé jízdě zůstává Julek v seriálu v TOP 10 a ve dnech 22.-23.7.2017 se tak zúčastní finálového závodu v Lokti nad Ohří.