MMČR Mohelnice

Třetí závod MMČR juniorů se jel v Mohelnici. Velká pochvala patří mohelnickému klubu, který juniorský mistrák připravil na skvělé ůrovni..
Závodilo se opět v kubaturách 50,65,85,125 2T a 250 4T. Motosportklub Málkov reprezentovali ve třídě 85ccm Radim Kraus a Jan Klimo, Dan Stehlík který se zotavuje po zlomenině stehenní kosti z jarního závodu ADAC v Drehně,již začíná trénovat na motocyklu se však Mohelnického závodu nezúčastnil, doufá však že na Mistrovství světa bude vše v pořádku a do Španělska pojede. Ve třídě 125 2 T Jakub Terešák. Radim Kraus se po zranění dostává do formy a svým 6.místem si řekl o možnost závodit na mistrovství Světa juniorů ve Španělsku. Jan Klimo pak dojel na 19.místě.
Třídu 125 2T ovládl Jakub Terešák, i když v první jízdě zaváhal po startu a z desátého místa se dotáhl na 2.místo za Krištofa Koubleho. V druhé jízdě odstartoval na 1.místě a takto také dojel do cíle, čímž si vysloužil celkové 1.místo v závodě.
Další velmi pěkný výsledek udělal na mistráku ve Stříbře v Málkovském dresu Létající dědek Jarda Faktor který  vyhrál závod čtyřkolek a potvrdil zájem o obhájení titulu mistra ČR
Další závody pojedou málkovští piloti hned tento týden v německém Aichwaldu u Stuttgartu, kde se jede německý šampionát ADAC.